Archiwum

Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wszystkim Miłośnikom, Sponsorom, Organizatorom oraz Drużynie Myśliborza Wesołych, Zdrowych, Pogodnych świąt. Mokrego Dyngusa i smacznego jajka!

Administracja strony

Wybory w LZS

W dniu 25.02.2012r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze LZS powiatu Myśliborskiego. Sprawozdania nie było, gdyż nie przybyli ani przewodnicząca powiatowego zarządu LZS Małgorzata Jaśkowiec, ani jej zastępca Wojciech Wojtkiewicz. Brak było również przewodniczącego komisji rewizyjnej Krystiana Lewandowskiego. Przez 4 ostatnie lata nie było żadnego zebrania ani zarządu, ani członków LZS. Można skomentować jednym zdaniem – kolejne 4 lata stracone. Na zebraniu obecni byli m.in. :
  1. Ryszard Litwińczuk – Prezes Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS
  2. Alicja Prill – Przewodnicząca Rady Powiatu Myśliborskiego
  3. Arkadiusz Janowicz – Burmistrz MiG Myślibórz

Dokonano wyboru Nowych Władz Powiatowego Zrzeszenia LZS.

- Ryszard Malinowski

Wojewódzki Zjazd LZS odbędzie się w Białogardzie w dniu 10.03.2012r. Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS obiecał wszelką pomoc przy organizacji imprez zarówno gminnych jak i powiatowych. Bardzo pozytywnie wypowiadał się o ciężarowcach, z których kilku otrzymało odznaki LZS jak również o siatkarzach, wspominając, że piłka siatkowa to jego ulubiona dyscyplina sportu. Liczy na to, że będziemy organizować turnieje piłki siatkowej. Zebranie zakończono po 2 godzinach obrad.

Stanisław Trusiuk
opublikowano dnia 16.02.2012

Kolejny triumf Myślibora

Tradycyjny turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz po raz kolejny stał pod znakiem dominacji Myślibora Myślibórz, który stał się mistrzem trzeciego seta ,wygrywając wszystkie mecze w stosunku 2:1, udowadniając tym samym, że ambicją, wolą walki i sporymi umiejętnościami można wiele zdziałać. Zawody rozpoczeliśmy od meczu z odwiecznym rywalem Spółdzielnią. W obu setach trwała zacięta walka o każdy punkt. Pierwszego seta wygraliśmy do 22, natomiast drudiego przegraliśmy do 19. Również tei break początkowo miał wyrównany przebieg, ale zmiana stron nastąpiła przy stanie (8:5) dla Spółdzielni. Punkt za punkt do stanu (10:7), a później rządziła już tylko drużyna Myślibora. Set zakończył się naszym zwycięstwem (15:12).W drugim meczu OSiR Dębno po ciężkiej walce przegrał z ekipą Rzepina 1:2. Rzepin będąc na fali wznoszącej mimo przegranej pierwszej partii ze Spółdzielnią, w dwuch kolejnych nie pozostawił cienia złudzeń kto tego dnia był lepszy i cały mecz padł łupem gości 2:1.Tym samym Rzepin stał się poważnym kandydatem do wygrania całego turnieju. O tym samym również marzyła młodzież z Myślibora, która w swoim drugim meczu spotkała się z Dębnem. W pierwszym secie łatwe zwycięstwo Myślibora do 19. Druga partię natomiast rozpoczęliśmy tragicznie (0:6), wydawało się, że to będzie klęska, jednak niesłychana mobilizacja w naszym zespole spowodowała dojście rywala, jednak błędy w końcówce spowodowały konieczność grania trzeciego seta. W tie breaku dominacja Myślibora nie podlegała dyskusji. Myślibor podobnie jak i Rzepin był bez porażki i po 15 min. odpoczynku z marszu przystąpił, jak się okazało, do bardzo ciężkiego pojedynku.Pierwsa partia bez historii, porażka do 17. Przypadkowy widz pomyślałby zapewne, że młodzi z Myślibora padli i kondycyjnie i psychicznie. Nic bardziej mylnego! Pałaliśmy rządzą rewanżu za porażkę tydzień wcześniej na turnieju w Górzycy. Pełna mobilizacja i dość gładkie zwycięstwo do 19. Tie break to horror. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Po ciężkiej walce wygraliśmy (18:16). Po raz kolejny nasza drużyna pokazała, że potrafi walczyć i mimo bardzo osłabionego składu, że w końcu ktoś to zauważy i przychylniej spojrzy na siatkówkę?!

WYNIKI

Spółdzielna "Przyszłość" - SMPS Myślibor Myślibórz 1:2(-22;19;-12)
OSiR Dębno - Omega Rzepin
 1:2 (21;-23;-11)
Spółdzielna "Przyszłość" - Omega Rzepin
 1:2 (17;-20;-6)SMPS Myślibor Myślibórz - OSiR Dębno 2:1 (19;-23;12)

Mistrzostwa Myśliborza zakończone

VI Mistrzostwa Myśliborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej przeszły do historii.Po raz trzeci z rzędu, a piąty w historii wygrał zespół z Zespołu Szkół nr 2, czyli... tradycji stało sie za dość, ale nie musiało. W pierwszym meczu (za bramka) mimo przegranego 1 seta z Gimnazjum (23-25) w kolejnych partiach zagrała już na tyle dobrze by odnieść zwycięstwo 2-1 i awansować do finału. W drugim meczu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 niespodziewanie gładko przegrał z OHP Rów - Trzcińsko (0-2) mimo ,iż w pierwszym secie (strzelecka)prowadziła 19-11 to przegrała partię do 21. W meczu o trzecie miejsce spotkały się zespoły Gimnazjum i ZSP3, w pierwszym secie Gimnazjaliści nie sprostali zawodnikom ze strzeleckiej, przegrywając do 21. W 2 secie zaczęło się od zdecydowanego prowadzenia ZSP3 (7-0) i (10;3) jednak prowadząca "trójka" licząc na łatwe zwycięstwo stanęła, a zaczęli grać gimnazjaliści wygrywając 2 seta do 17. W Tie breaku ZSP3 dopełniło formalności wygrywając 15:9 i tym samym skończyli całe rozgrywki na 3 miejscu. Finał miał dwa oblicza. Pierwszy set to dominacja Rowu ,dobre ataki,zagrywka i blok spowodowały dośc pewne zwycięstwo (25;21).W drugim secie do odrabiania strat zabrali się zawodnicy z (za bramki) wygrywając do 18. W trzecim secie od początku dominowała drużyna ZSP2, która dzięki dobrej zagrywce Filipa Dilca i świetnej grze blokiem oraz w obronie szybko wyszła na prowadzenie (8;1). Od tego momentu (za bramka) podobnie jak wcześniej (strzelecka) złapała chwilową zadyszkę. Nie potrafili dobrze przyjąć zagrywki rowu oraz skutecznie atakować,przez co w mgnieniu oka zrobiło się już tylko (8;5),jednak ponowny zryw "dwójki" pozwolił dowieść zwycięstwo do końca (15-10) i tym samym ZSP2 zostało Mistrzem Myśliborza w sezonie 2011/2012. MVP całego turnieju został Filip Dilc.

Puchar Wójta Gminy Górzyca

Z mieszanymi uczuciami w wielką dozą niepewności jechaliśmy po raz pierwszy na truniej o puchar wójta gm. Górzyca. Jak zwykle nie mieliśmy pełnego składu,zabrakło kontuzjowanego podstawowego libero naszego zespołu Aleksandra Sochackiego, a na domiar złego na miejscu rozchorował się Krzysztof Pasternak i nie mieliśmy możliwości rotacji w składzie. Turniej rozpoczęliśmy meczem z PGNiG Zielona Góra i rozpoczęliśmy go w doskonałym stylu prowadząc 12:8. Później coś się zacięło i oddając kilka punktów z rzędu oddaliśmy seta. Drugi i trzeci set już zdecydowanie pod nasze dyktando. Niezły przeciwnik, niezły mecz i zwycięstwo. Młodzi chłopcy wytrzymali ciśnienie gry i wygrali. Drugi nasz mecz z późniejszymi zwycięzcami, drużyną z Rzepina graliśmy prawie cały czas na styku, ale sędzia spotkania nie pozwolił nam toczyć równej walki do końca i kto wie czy nie zwycięskiej walki. Swoim zachowaniem wyprowadzał naszych zawodników z równowagi, wprowadzał tym samym nerwowość w młodym zespole, chaos w grze. Działania jego były na tyle skuteczne, że przegraliśmy mecz, który można było nawet wygrać przy obiektywnym sędziowaniu. Jeszcze tragiczniejszy poziom zademonstrował sędzia w ostatnim naszym spotkaniu z "Odrą" Górzyca. Przed meczem stwierdził, że uczyni wszystko aby wygrała "Odra", tak też sędziował. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że sędziowali zawodnicy "Odry", a sędzia tylko przychylał sie do ich decyzji. Wielka szkoda gdyż mecz był bardzo ciekawym i pasjonującym widowiskiem. W pozostałych spotkaniach było mało ciekawej gry i zdecydowanie wygrywali faworyci.

WYNIKI

SMPS Myślibor Myślibórz - PGNiG Zielona Góra 2:1 (-19,18,12)
Odra Górzyca - Rzepin 0:
2 (-15,-21)SMPS Myślibor Myślibórz - Rzepin 0:2 (-19,-18)
PGNiG Zielona Góra - Odra Górzyca 0:
2 (-17,-17)SMPS Myślibor Myślibórz - "Odra" Górzyca 1:2 (26,-18,-12)

"Bezpieczne ferie 2012" dla Myślibora

W piątek 27 stycznia na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu odbył sie coroczny turniej piłki siatkowej organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Myśliborzu oraz Myśliborskie Stowarzyszenie Miłośników Piłki Siatkowej Myślibor. W turnieju wzieły udział 3 drużyny Gimnazjum Myślibórz ,ZSP2 Myslibórz oraz Myślibor Myślibórz. W zawodach wystąpić miała również drużyna ZSP3 Myślibórz (Strzelecka) jednak z przyczyn niewiadomych drużyna nie wystartowała w turnieju. Cały turniej padł łupem dobrze grających graczy Myślibora którzy mimo bardzo okrojonego składu bez większych problemów 2:0 (25:21 i 25:14) w pierwszym meczu pokonali najmłodszą drużynę Gimnazjum, w której bardzo dobrze spisała się jedyna zawodniczka w całych zawodach Natalia Krauze, która na codzień trenuje pod okiem Stanisława Trusiuka w Myśliborze Myślibórz. Kibicujący "gimnazjalistom" zawodnicy "Zespołu szkół" strasznie naigrywali się z nieudanych zagrań "Myślibora" czym spowodowali niesłychaną mobilizację w naszym zespole. Wynik 2:0 (25:14 i 25:9) mówi sam za siebie. "GWIAZDORZY" z "Zespołu szkół" nie istnieli, nie potrafiąc skończyć prostych piłek. Nie kpij z drugiego jak sam nie wiesz czy potrafisz - tej zasady niektóre "gwiazdy" powinny się trzymać. "Gwiazdy" - oczywiście w ich własnym mniemaniu. W ostatnim meczu turnieju "Zespołu szkół" pokonał drużyne Gimnazjum 2:0 "Najlepszym zawodnikiem turnieju "BEZPIECZNE FERIE 2012" został rozgrywający zwycięskiej drużyny Dawid Maj.

Pierwszy trening w nowym roku

3 stycznia po świąteczno sylwestrowej przerwie drużyna Myślibora powraca do treningów. Dla przypomnienia trening odbędzie się na sali w Gimnazjum o godzinie 18.00.

opublikowano dnia 3.01.2012

Mistrzostwa Myśliborza na półmetku

Znamy juz wszystkich półfinalistów "Ligi Szkolnej". Po wczorajszym turnieju do ZSP2 Myślibórz oraz Trzcińska dołączyły ZSP3 Myślibórz oraz Gimnazjum Myślibórz.W meczach rozgrywanych w grupie B, nie było żadnych niespodzianek. Zwyciężyła drużyna ZSP3 (strzelecka) wygrywając mecz z OHP Rów (2-0) w 2 secie rozbijając rywali 25-4! Sam orgnizator Prezes MSMPS Pan Stanisław Trusiuk powiedział "Pierwszy raz w historii Mistrzostw Myśliborza padł tak wysoki wynik, co więcej nigdy nie spotkałem się z taką różnicą punktów w jednym secie. To najwyższe zwycięstwo jakie kiedykolwiek widziałem" .W meczu ZSP3 kontra Gimnazjum padł wynik (2-0). Drugie miejsce w grupie a co za tym idzie awans do "finału 4" padło łupem Gimnazjum które w meczu z OHP Rów wygrało również (2-0).

TABELA
  1. ZSP3 Myślibórz-awans
  2. Gimnazjum Myślibórz-awans
  3. OHP Rów

Wiemy już jak będą wyglądały pary w półfinałach turnieju.
ZSP3 Myślibórz - Trzcińsko
ZSP2 Myślibórz - Gimnazjum

opublikowano dnia 14.12.2011

Druga seria eliminacji Ligi Szkolnej

13 grudnia od 9 rano ropocznie się druga seria eliminacji do turnieju finalowego Mistrzostw Myśliborza. W grupie B zdecydowanym faworytem będzie drużyna ZSP3 Myślibórz w której trzonem zespołu od 3 lat są Piotr Saskowski oraz kapitan zespołu Aleksander Sochacki. W tym sezonie drużyna wydaje się być wyjątkowo mocna, ponieważ doszło kilku nowych młodych bardzo dobrze zapowiadających się graczy takich jak Rafał Wąsalski czy Bartłomiej Najdzion. Drużyna ze (Strzeleckiej) wydaje się mieć najmocniejszy skład od kilku lat. W grupie B znajdują się jeszcze takie zespoły jak Gimnazjum Myślibórz oraz OHP Rów. Walka o 2 miejsce a co za tym idzie o awans do "finału 4" powinna się odbyc własnie pomiędzy tymi dwoma zespołami.
Ciężko dostrzec faworyta w tym starciu ponieważ obydwie druzyny wydają się być w tej chwili na podobnym poziomie. A więc jak widac sprawa awansu jest jak najbardziej otwarta dla wszystkich zespołów tej grupy.

opublikowano dnia 12.12.2011

Mistrzostwa Myśliborza rozpoczęte

Meczem ZSP2 Myślibórz z OHP Trzcińsko rozpoczęły się VI mistrzostwa Myśliborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce siatkowej. O meczu tym jaki i o pozostałych można powiedzieć, że... musiały się odbyć aby wyłonić dwóch półfinalistów. Dominacja ZSP2 była zdecydowana i za cały komentarz z meczu niech posłuży podanie czasu trwania pierwszego meczu-23 min.(łącznie z przerwami). Podobnie było w drugim meczu ZSP2 z MOW Renice. Tylko dzięki niefrasobliwości Myśliboerzan MOW zdowyło stosunkowo duzą liczbę punktów lecz i tak polegli (0-2). W meczu o 2 miejsce zwyciężyła drużyna Trzcińska wygrywając z MOW Renice(2-0). W całym turnieju najlepiej spisywali się Filip Dilc imponujący spokojem, dobrą zagrywką i mocnym atakiem, oraz Wojciech Szczepaniak który za wszelką cenę próbował dominowac i grać rolę jednego aktora na boisku, lecz imponował bardzo dobrą zagrywką oraz doskonałym przeglądem sytuacji.

TABELA

1. ZSP2 Myślibórz - awans
  2. OHP Trzcińsko - awans
  3. MOW Renice

opublikowano dnia 7.12.2011

Myśliborska Liga Szkolna

Już we wtorek 6 grudnia na sali w gimnazjum zostaną rozegranie pierwsze mecze Ligi Szkolnej. W pierwszym turnieju zagrają ze sobą drużyny które zostały wylosowane do grupy A (ZSP2 Myślibórz, MOW Renice, Trzcińsko Zdrój).Zespoły zagrają na zasadzie "każdy z każdym". Grupa B w której znajdują się (ZSP3 Myślibórz,Gimnazjum Myślibórz oraz OHP Rów) rozegra swoje mecze 13 grudnia, również na tej samej sali. Tytułu z przed roku będzie bronić drużyna ZSP2 Myślibórz, ale inne zespoły zapowiadają ostrą walkę o zwycięstwo w turnieju. Myślibor Myślibórz jako organizator życzy wszystkim ekipom powodzenia w nadchodzącym turnieju.

Memoriał Kazimierza Drzymały zwycięski

W Sobotę 3 grudnia na hali sportowej w szkole podstawowej nr 3 po raz kolejny odbył się Memoriał Im.Kazimierza Drzymały. W Zawodach wzięły udział 4 drużyny(Old Boy,Spóldzielnia "Przyszłość", Policja oraz KS Myślibor Myślibórz). W całym Memoriale zwyciężyła nasza drużyna ogrywając zespół Old Boy (2:0) oraz pokonując po bardzo nerwowym i zaciętym spotkaniu drużynę Spółdzielni (2:1) Mecz z Policją nie odbył się, ponieważ drużyna Policji oddała z przyczyn zawodowych mecz walkowerem. Mamy nadzieję, że również w latach kolejnych będziemy się spotykać na Memoriale Kazimierza Drzymały.

Turniej w Dębnie na "4"

Z dużą dozą niepewności jechaliśmy do Dębna na turniej z udziałem 6-ciu drużyn.Brak braci Pasternaków sprawił ,że pole manewru dla trenera Trusiuka było bardzo ograniczone.Jednak nasza drużyna walczyła o każdą piłkę i grała naprawdę dobrze jednak sędzia,który już nie pierwszy raz daje(pokaz)swoich niezrozumiałych decyzji sprawił ,że poprostu nie dało sie wygrać bo popełniał kardynalne błędy przeciwko naszej drużynie,(wszystkie sporne piłki sędziował na naszą niekorzyść).Całe zawody wygrała drużyna z Kostrzynia wgniatając w parkiet zespół z Dębna który w finale zagrał poniżej oczekiwań.Na 3 miejscu uplasowała sie drużyna z Rzepina która właśnie dzięki wielkiej pomocy sędziego pokonała nasz zespół (2:0).Na miejscach 5 i 6 uplasowały się kolejno Słońsk i Bielik Barnówko.

Nasz skład:
  2. Arkadiusz Sztoban
  4. Mateusz Zagórski

opublikowano dnia 23.11.2011

Liga Myśliborska w sezonie 2011-2012

W ubiegłym roku o tej porze siatkarska Liga Mysliborska trwała w najlepsze,a zespoły powoli szykowały sie do rundy rewanżowej, jednak w tym roku Liga Myśliborska nie wystartowała i najprawdopodobniej nie wystartuje w ogóle. Dlaczego OSiR odpowiedzialny za organizację ligi zdecydował się nie rozpoczynać w tym sezonie ligi? Według Pana Kowalczyka(dyrektora OSiR-u) zgłosiło sie za mało drużyn i nie było sensu rozgrywać owych zawodów.My uważamy, że Pan Kowalczyk jednak jest w błędzie ponieważ ligę możnaby było rozegrać w zupełnie innej formule, a nie tak jak dotychczas. Załóżmy,że zgłosiłoby się 6 zespołów,to ligę można rozegrać na zasadach ligi międzyszkolnej której organizatorem jest MSMPS Myślibor, czyli stwożyć dwie grupy po trzy zespoły i rozegrać to na zasadzie każdy z każdy, po czym najlepsze zespoły w grupach grają o zwycięstwo w całej lidze, zespoły które zajęły 2 miejsca grają o 3 a ostatnie zespoły z grup grają o miejsce 5. To tylko jedna z naszych sugestii i pomysłów na zorganizowanie i przeprowadzenie ligi. Jak widać pomysłów jest pełno i bez problemu można takie zawody nawet z małą liczbą drużyn przeprowadzić, ale jeśli OSiR-owi nie zależy na tym żeby rozegrać ligę w sezonie 2011-2012 to najprawdopodobniej rozgrywki nie dojda do skutku. Wychodzi na to, że w Myśliborzu niewielu osobom zależy na tym aby ludzie a przede wszystkim młodzież mogła spędzać czas w pożyteczny sposób, grając np.w siatkówkę, niż siedzieć przed komputerem lub co gorsza spedzając czas pod sklepem z puszką piwa w ręku...

opublikowano dnia 20.11.2011

Zwycięstwo w Memoriale im. Waldemara Rawluka

W niedzielę 13 listopada w godzinach porannych na sali w szkole podstawowej nr.3 odbył sie Memoriał im.Waldemara Rawluka.W turnieju brały udział trzy drużyny Barlinek oraz Myślibor 1 i Myślibor 2. Niespodzianek nie było i turniej na 1 miejscu zakończyła drużyna Myślibor 1. Na drugiej pozycji uplasowali sie dobrze grający goście z Barlinka, natomiast na trzeciej pozycji turniej zakończył Myślibor 2 który był bliski sprawienia sensacji, jednak nerwowe końcówki i brak boiskowego doświadczenia sprawiły że druga drużyna Myślibora poległa w obydwu meczach. MVP całego Memoriału został rozgrywający Myślibora 1 Dawid Maj.

opublikowano dnia 13.11.2011

Mistrzostwa Myśliborza szkół Ponadgimnazjalnych

Pod koniec Listopada na hali w Gimnazjum zostanie rozegrana pierwsza seria Mistrzostw Myśliborza w siatkówce chłopców którego głównym organizatorem jest MSMPS Myślibor.Tegoroczne Mistrzostwa będą rozszerzone ,swój akces zgłosiły 2 drużyny z OHP Rów i Trzcińska które najprawdopodobniej stworzą jedną drużynę. Jak mówi organizator i Prezes MSMPS Myślibor Pan Stanisław Trusiuk"Rozgrywki przeprowadzone będą w innej formule. Nie wiadomo do końca jak to będzie z finałami,bo potrzeba na nie około 500 zł.Mamy nadzieję ,że mistrzostwa sie odbędą ,ponieważ mamy zapewnienia ze strony Rady Powiatu i Starosty Myśliborskiego". Najprawdopodobniej wszystkie turnieje oprócz finałowego rozegrane będą na sali w gimnazjum.Tytułu z przed roku będzie bronić ZSP2.

opublikowano dnia 30.10.2011

Start Siatkarskiej Ligi Myśliborskiej w sezonie 2011-2012 pod znakiem zapytania

Według nieoficjalnych informacji w sezonie 2011-2012 nie zostanie rozegrana Myśliborska Liga Piłki Siatkowej.We wcześniejszych latach liga inaugurowała rozgrywki ok.20 października,natomiast w tym sezonie organizator ligi MOSiR milczy nie informujac żadnej z drużyn o terminie rozpoczęcia ligi. A więc wiele wskazuje na to, że liga w tym sezonie się nie odbędzie,choć mamy nadzieję, że rozgrywki jednak dojdą do skutku.Do końca miesiąca wszystko powinno się rostrzygnąć i będziemy wiedzieli czy liga w tym sezonie ruszy czy też nie. O wszystkich informacjach będziemy informować na naszej stronie.

opublikowano dnia 23.10.2011
Pierwszy trening na dużej hali w SP3

W piątek 21 Października drużyna Myślibora Myślibórz poraz pierwszy w tym sezonie przeprowadziła trening na dużej Hali w SP3 w Myśliborzu. Od tego piątku co tydzień będą prowadzone treningi na tej hali.

opublikowano dnia 21.10.2011
Przygotowania do turnieju na 11 listopada

Już 11 listopada na hali w SP nr 3 w Myśliborzu zostanie rozegrany turniej z okazji Dnia Niepodległości. Jeszcze dokładnie nie wiadomo ile zespołów weźmie udział w turnieju ale w najbliższych dniach będzie wiadomo kto zagra 11 listopada. Z nieoficjalnych informacji wynika ,że na hali pojawią się zespoły między innymi z Dębna czy Górzycy. Najprawdopodobniej zostaną wystawione również 2 zespoły Myślibora.

opublikowano dnia 11.10.2011
Myślibor już trenuje

Od środy 7 września zespół Myślibora Myślibórz wznowił treningi w sezonie 2011-2012. Na chwilę obecną ze względu na romont hali w SP nr 3 i chwilowe zamkniecie hali w ZSP2 (za bramką) zawodnicy MSMPS trenują na hali w SP2 oraz chwilowo na hali w Gimnazjum.Jest to nowa sytuacja dla zawodników klubu, ponieważ pierwszy raz w historii MSMPS treningi odbywają się na hali w gimnazjum. Jednak z nieoficjalych informacji wynika, że do grudnia wszystko wróci do normy i Myślibor będzie trenował w dawnych halach.

opublikowano dnia 10.09.2011

Pierwszy trening na hali w gimnazjum

We wtorek 27 września o godzinie 18.00 na hali w gimnazjum w Myśliborzu zawodnicy MSMPS Myślibor przeprowadzili swój pierwszy trening na tej hali. Tylko na początku zawodnicy mieli troszke problemów z przystosowaniem się do rozmiarów hali,lecz po kilkunastu minutach wszystko wróciło do normy i trening odbył się bez żadnych zmian.