poniedziałek, 18 lutego 2013

TRADYCYJNY TURNIEJ TRADYCYJNE PODIUM

W minioną sobotę gościliśmy w zaprzyjaźnionym Dębnie gdzie wzięliśmy udział w turnieju piłki siatkowej. Oprócz Nas udział wzięło pięć innych zespołów. Trafiliśmy do grupy z „Omegą” Rzepin i OSiR Dębno.

Rozpoczęliśmy meczem z Rzepinem zdaniem zawodników powinniśmy go wygrać. Niestety znów zawiodła stabilizacja formy. Doskonałe zagrania były przeplatane kiepskimi. Tych drugich było więcej i dlatego przegraliśmy.

Drugi mecz to tradycyjnie walka „na ostrze” z OSiR-em Dębno. Przeciwnik nie chciał się poddać, a my nie chcieliśmy wygrać szybko. Mimo to jednak zwycięstwo przyszło w dwóch setach.

W trzecim meczu naszej grupy rutyniarze z Dębna tanio skóry nie sprzedali i ulegli późniejszemu zwycięscy po ciężkiej i zaciętej walce.

Wyniki

„Omega” Rzepin – MSMPS Myślibor Myślibórz    2:0    (21; 19)
MSMPS Myślibor Myślibórz – OSiR Dębno              2:0     (21; 23)
„Omega” Rzepin – OSiR Dębno                                        2:0     (22; 23)

Tabela

1. „Omega” Rzepin                                 4            4:0
2. MSMPS Myślibor Myślibórz     3            2:2
3. OSiR Dębno                                          2            0:4

W drugiej grupie tradycyjnie już „Odra” Górzyca nie dała szans dla rywali i zdecydowanie wygrała przed Słońskiem i „Orlikiem” Barnówko. Wyników niestety organizator nie posiada podobnie jak i rezultatu meczu finałowego, w którym spotkały się zespoły z „Omega” Rzepina i „Odry” Górzyca. Odwieczni rywale stoczyli zacięte i wyrównane spotkanie. Górą byli Rzepinianie.

Nasza drużyna w meczu o III miejsce spotkała się ze Słońskiem, a więc z drużyną, która w ostatnim okresie wygrywała z nami zdecydowanie. Tym razem przyszedł czas na rewanż, i to udany rewanż. Po doskonałym meczu nasza drużyna wygrała 2:1 i przerwała złą passę w kontaktach ze Słońskiem, który tym razem nie był zasilony.